Вітання з Днем дошкілля та щедрі нагородження

Осінні дні щедрі не лише осіннім різномаїттям барв, а й святами та нагородженнями. Напередодні головного освітянського свята – Дня працівників освіти, педагогів міста урочисто зустрічали у  Палаці дітей та юнацтва, вітаючи людей, чия професія то велике покликання — навчати дітей.

Так, з нагоди нагоди відзначення Дня працівників освіти та за вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління   Грамотою  Виконавчого комітету Вінницької міської ради  була  нагороджена:

• завідувач ДНЗ №17 Сметанюк Інна Станіславівна

Департамент освіти Вінницької міської ради за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля нагородив шеф-кухаря  КЗ «ДНЗ №17 ВМР» Соболевську Наталію Іванівну.

Почесною грамотою Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації за зайняте ІІ місце дошкільним начальним закладом в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю-огляду кращого досвіду з організації просвіти батьків вихованців ДНЗ «Джерело батьківських знань» нагороджена:

• завідувач ДНЗ №17 Сметанюк Інна Станіславівна

Почесною грамотою нагороджено колектив ДНЗ №17 за зайняте ІІ місце  в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю-огляду кращого досвіду з організації просвіти батьків вихованців ДНЗ «Джерело батьківських знань».

Шановні вихователі, дошкільні працівники, прийміть найщиріші слова вдячності за вашу працю. Здоров’я вам, щастя, благополуччя, невичерпної творчої енергії, а слова вдячності нехай як можна частіше звучать від батьків, чиїх дітей ви зігріваєте своєю сонячною увагою!