Реконструкція даху ДНЗ №17

Ми щиро вдячні міській владі, Департаменту освіти та партнерам зі Швеції, які відгукнулися та виділили кошти  на реконструкцію даху  ДНЗ №17.

На сьогодні, станом на 10 жовтня 2017 року вже завершено реконструкцію даху з утепленням будівлі загально площею 1480 м2 . Виконано робіт на 1500000 грн. за рахунок міського бюджету ВМР та благодійного фонду «Нема проблема» з Швеції.

Маємо сучасний, надійний, якісний термомодернізований дах нашої будівлі, який суттєво зменшить використання  енергоресурсів та забезпечить комфортний мікроклімат приміщень і належні санітарно-гігієнічні умови перебування дітей у садочку  шляхом зведення термомодернізованого  даху з  утепленням.  Створені безпечні умови для життя і здорового розвитку дітей у закладі.

Дякуємо за комплексний та якісний підхід у вирішенні проблеми .