Участь в ІІ турі міського конкурсу професійної майстерності «Вихователь року — 2017»

Вихователь ДНЗ №17 середньої групи №8  Сторожук О.О. прийняла  участь і визнана призером («Вихователь-Ерудит») ІІ туру міського конкурсу професійної майстерності «Вихователь року-2017», активно та результативно презентуючи власний досвід роботи на всіх етапах Конкурсу.

Так, 21.11.2017р. на базі комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад №6 Вінницької міської ради», в рамках ІІ туру міського конкурсу професійної майстерності «Вихователь року-2017»,  Сторожук Олена Олександрівна  провела майстер-клас «Я роблю це так…» за темою:

• «Афлатунчика пізнай- новини економіки відкривай»

24.11.2017р. в рамках ІІ туру міського конкурсу професійної майстерності «Вихователь року-2017» проведено комп’ютерне тестування учасниць (виконання тестових завдань з теорії та методики виховання). Олена Олександрівна продемонструвала високий рівень педагогічної компетентності.

30.11-01.12.2017р. року – вихователі  провели навчальні заняття з дітьми. Відповідно до Положення про проведення Конкурсу, тему і вікову групу визначали самі конкурсанти. Місце проведення заняття визначалось жеребкуванням. Базові ДНЗ для проведення занять визначались оргкомітетом. Тож,

7 грудня 2017 року на базі комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад №73 Вінницької міської ради» в рамках ІІ туру міського конкурсу професійної майстерності «Вихователь року» учасниця провела презентацію-захист власного інноваційного професійного досвіду .
В ході презентації було розкрито актуальність проблеми та сучасність розробок, рекомендації щодо використання досвіду номінанта, основні методи та прийоми організації дитячого колективу в контексті реалізації визначеної педагогічної проблеми, доцільність використання педагогічного досвіду в роботі з дітьми. Запропоновані матеріали пройшли апробацію в дошкільних закладах.