Весело та радісно проходить літо для діток у садочку «Колосок»

Сяйвом сонця все залито,
В нас гостює справжнє літо,
Кольорове та яскраве,
Запашне, смішне, цікаве!
Мама літечку радіє,
Літо всіх маляток гріє,
Щоб росли вони здорові,
Наші «сонечка» чудові!

Запросила дошкільнят до веселої зустрічі з улюбленими героями — свинками Пеппою та Джорджем весела розвага, організована 01.06.2018 «В гостях у свинок Пеппи та Джорджа»,  викликала у дітей позитивні емоції, радість та сміх.

Занурила малят у казковий світ, розважила їх веселими іграми та танцями, викликала у дітей бажання співчувати та допомагати іншим розвага «Як малята-дошкільнята змогли принцесу врятувати!», організовану 11.06.2018 в ЗДО №17

Створило дітям веселу та радісну атмосферу розважальне квест-шоу «Подорож на казковому потязі», проведене 13.06.2018 на спортивному майданчику закладу. Герої квесту запропонували дітям вирушити на казковому уявному потязі у цікаву ігрову подорож та сприяли вихованню  почуття гумору.

Розвага «Пригоди у дощовій країні» , організована 15.06.2018, донесла дітям те, що дощик —  не страшний, з ним весело можна провести час.Створили дітям атмосферу радості, розвинули  активність, спритність і увагу  головні герої організованої діяльності.

20.06.2018  в садочку «Колосок» створене веселе літнє шоу «Свято панамок», під час якого організоване парад-показ панам. Батьки креативно підготувались до показу, створили інтелегентні, феєричні, казкові панами.

Запросила дітей до веселої літньої прогулянки, занурило у веселі ігри з казковими героями, навчило долати перешкоди, щоб досягнути мети чудова розвага «Подарунки літа», організована 22.06.2018 р. На завершення розваги малюки отримали чудові солодкі дарунки.

Сплітаємо віночок
Із сміху і пісень.