29 січня 2019 року проведено методичне об’єднання вихователів молодших груп «Еколого — природнича освіта молодших дошкільнят у поліфонії інноваційних підходів»

29 січня 2019 року відповідно до інформаційно-методичного вісника «Перспектива» на базі комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад №17 ВМР» проведено методичне об’єднання вихователів молодших груп на тему: «Еколого — природнича освіта молодших дошкільнят у поліфонії інноваційних підходів»

Методичне об’єднання було проведено з метою мотивації педагогів ЗДО міста на цілеспрямовану роботу щодо формування еколого-природничої компетентності дітей молодшого дошкільного віку, підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки, активізації творчого потенціалу педагогів.
Методист з дошкільної освіти Комунальної установи «Міський методичний кабінет» Сокиринська Н.Д. в своєму виступі зазначила, що дошкільна освіта в Україні нині інтенсивно розвивається, адже педагоги активно шукають освітні моделі, які б максимально сприяли реалізації визначених державними стандартами цілей. Головна серед них — забезпечення гармонійного розвитку особистості дитини, виховання ціннісного ставлення до природного й соціального довкілля, до самої себе, формування механізмів соціальної адаптації та творчої реалізації.

Вихователь КЗ «ДНЗ №17 ВМР» Химич Т.А. презентувала впровадження методів О.Савенкова в освітній процес, які застосовує в своїй роботі з дітьми та провела заняття з дітьми молодшої групи «Екологічні парфуми для принцеси, яке поєднало у собі цікаві форми дослідницької роботи, знайшло емоційний відгук у маленьких дослідників, дістало схвальні відгуки учасників методичного об’єднання.

Іщенко Г.М., керівник методичного об’єднання вихователів молодших груп ЗДО міста, презентувала учасникам досвід роботи О.Савенкова «Занурення у світ природи крізь призму навчально-дослідницької діяльності дошкільнят»

Вихователь-методист Данильчук Н.О. організувала методичну кухню «Екологічна освіта дошкільників на основі інтелектуальних карт: джерело радості і натхнення», під час якої педагоги створювали власні інтелектуальні карти на тему «Ой весела в нас зима!», творчо їх презентували, вправлялися у доборі методів та прийомів розвитку екологічної свідомості у дошкільнят.