Адміністрація

Завідувач  — Сметанюк Інна Станіславівна

SONY DSC

Інна Станіславівна — це чудовий завідувач, людина з великим серцем, яке своїм теплом зігріває всіх, хто її оточує. 

Стаж педагогічної роботи — 18 років.

Отримала повну вищу дошкільну освіту за спеціальністю «Дошкільне виховання, дитяча психологія»

З 2000-2005 рр. працювала вихователем в дошкільному навчальному закладі №35 м. Вінниці.

З 2005-2006 рр. – вихователь-методист дошкільного навчального закладу №43 у м. Вінниці.

З 2006-2007рр. – вихователь-методист дошкільного навчального закладу №3 у м. Вінниці.

З 2007-2015рр. – методист з практичної психології та соціальної роботи Міського методичного кабінету Департаменту освіти Вінницької міської ради. За сумісництвом працювала практичним психологом у загальноосвітній школі №36 та дошкільних закладах №28, № 75 м. Вінниці.

У 2015 році очолила дошкільний навчальний заклад №17 «Колосок».

Є активним громадським діячем, засновником та головою Громадської організації «Крок назустріч».

Інна Станіславівна – відповідальний, сучасний керівник, яка щиро ділиться знаннями та досвідом із своїми колегами. В роботі дотримується демократичного стилю управління. Її керівні дії ґрунтуються на попередньому досвіді психологічної роботи та спрямовані на створення сприятливих умов для всіх учасників освітньо-виховної системи ДНЗ.

Спокійна, виважена, справедлива та цілеспрямована, яка постійно турбується про імідж дошкільного закладу. Твердо переконана, що особистий приклад та індтвідуальний підхід до кожного – є запорукою успішної роботи сформованого колективу.

Також Інна Станіславівна усвідомлює, що саме дошкільний заклад покликаний створити ту атмосферу затишку і комфорту, де діти можуть зростати здоровими та щасливими. Тому робить все можливе для процвітання маленької дитячої країни  ім’я  якій «Колосок».

Вихователь-методист  — Данильчук  Наталія Олегівна

SONY DSC

Працює в дошкільному навчальному закладі №17  з січня 2016 року.

Освіта — вища педагогічна, спеціаліст «вищої категорії», має педагогічне звання  «старший вихователь».

Завершила з відзнакою  Вінницьке педагогічне училище та здобула кваліфікацію вихователя дітей дошкільного віку з правом навчання іноземної мови в 2000 році. Закінчила у 2003 р. Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Г.Сковороди.

За фахом — викладач дошкільної педагогіки і психології, методист по дошкільному вихованню. Стаж роботи на посаді: 8 років, загальний педагогічний стаж — 18 років.

З 2000-2007 рр. працювала вихователем в дошкільному навчальному закладі №43 м. Вінниці.

З 2007-2016 рр. – вихователь-методист дошкільного навчального закладу №43  м. Вінниці.

З 2016 р. – вихователь-методист дошкільного навчального закладу №17  м. Вінниці.

Приймала активну участь в міських конкурсах, зокрема: у міському конкурсі «Кращий навчально-методичний посібник — 2008», «Кращий навчально-методичний посібник -2015», де здобула найвищі педагогічні нагороди і стала володарем «Подільської Вікторії-2008» та «Подільської Вікторії -2015» . За наслідками атестації педагогічних працівників 2016-2017 н.р. встановлено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», присвоєно педагогічне звання «Старший вихователь», нагороджена Грамотою Міського методичного кабінету Вінницької міської ради (2014 р.), Грамотою Виконавчого комітету Департаменту освіти Вінницької  міської ради (2012р., 2015 р.),  Почесною грамотою Департаменту освіти та науки Вінницької обласної державної адміністрації ( 2016 р., 2017 р.).

Вміло керує роботою педагогічного колективу, спрямованої на підвищення фахової майстерності педагогів, на розвиток творчого потенціалу та креативності кожного вихователя.