Про нас

 

Дошкільний навчальний заклад здійснює свою діяльність відповідно до Конституції України, Конвенції «Про права дитини», Закону України «Про дошкільну освіту», Базового компонента дошкільної освіти України, Статуту закладу, Програми розвитку ДНЗ на 2014-2017 рр. Злагоджена, творча робота педагогічного колективу дає змогу створити в дошкільному закладі сприятливі умови для ефективної роботи над пріоритетними завданнями, а зорієнтованість педагогів на особистість є основою реалізації кожною дитиною свого природного потенціалу, збалансованості фізичного, інтелектуального, емоційного, вольового та морально-духовного розвитку вихованців. Педагоги ДНЗ працюють наполегливо та креативно, забезпечуючи оптимальне використання можливостей кожного вікового етапу для повноцінного особистішого розвитку дошкільника.

Дружній колектив  професіоналів  дошкільного навчального закладу №17 — це колектив однодумців, творчих, таланових людей, яких об’єднує бажання  виховати гармонійно розвинену особистість дошкільника  та  розкрити її творчий потенціал.

Майстрами педагогічної справи, висококваліфікованими вихователями, знавцями дитячої душі є всі педагоги нашого дошкільного закладу «Колосок»

Педагог — найблагородніша з усіх професій, адже він — творець духовного суспільства. Він відповідальний за виховання якостей та професіоналізму в педагогічній діяльності, від чого залежить майбутне не однієї дитини В. Сухомлинський наголошував: «Від того, яке було дитинство, хто вів дитину за руку в дитячі роки, що ввійшло до її розуму й серця з навколишнього світу, — від цього значною мірою залежить, якою людиною стане сьогоднішній малюк».

Можна впевнено стверджувати, що педагогічний колектив дитячого садка «Колосок», разом з обслуговуючим персоналом, своєю багаторічною, сумлінною працею, невичерпною енергією, життєвою мудрістю, чуйним ставленням до дітей, здобули заслужений авторитет серед колег-освітян, повагу серед батьків і ніжну любов своїх маленьких діточок.

 

Девіз роботи колективу:

» До кожної дитини ключ знайти,

У праці результат хороший мати,

Упевнено і творчо до мети іти:

З любов’ю серце дітям віддавати.»