Історія закладу

Дошкільний начальний заклад №17 розташований у Староміському районі м. Вінниці, функціонує з  січня 1984 року. Є комунальною власністю Вінницької міської ради. 

  Проектна потужність – 350 місць. На сьогодні функціонує 13 груп, з них 4 групи для дітей віком від 1,5 до 3 років, 9 — для дітей віком від 3 до 6 (7) років. Загальна чисельність дітей – 410 чол., з них – 101 дітей раннього віку, 309 — дітей дошкільного віку.

  На найближчій території зосереджені середня загальноосвітня школа № 20, пошта, бібліотека, сімейна поліклініка.

     Заклад дошкільної освіти має всі необхідні умови, які відповідають сучасним санітарно-гігієнічним, педагогічним та естетичним вимогам. Будівля має централізоване отоплення, холодне та гаряче водопостачання, каналізацію, відповідно оснащені групові та службові приміщення. У будівлі ДНЗ розміщуються ігрові та спальні кімнати, фізкультурний та музичний зали, кімната українознавства, куточок захисників природи, куточок талановитих пальчиків.

DSC_6144

      На території ЗДОзнаходяться майданчики для організації прогулянок з дітьми, з альтанками та малими формами, обладнаний спортивний майданчик. Організація предметно-просторової структури освітнього середовища надає можливість для здійснення постійного просторового та предметного вибору всіма суб’єктами освітнього процесу. В організованому педагогами середовищі діти можуть не тільки відшуковувати, але й конструювати предмети своєї моторної, сенсорної, маніпулятивно-пізнавальної, ігрової та художньої активності. Дітям надається великий комплекс розвиваючих можливостей, середовище провокує на їх вияв самостійності та вільної активності.

Протягом 2017-2018 років за рахунок міського бюджету в закладі було проведено термомодернізацію садочку в цілому:

  • реконструкція та утеплення даху
  • заміна вікон та дверей
  • ремонт фасаду з утепленням.

Також здійснено благоустрій частини території :

  • заасфальтовано доріжки
  • устелено тротуарну плитку
  • встановлено гойдалки на ігрових майданчиках.

По периметру території встановлено новий паркан.

До термомодернізації :

 Після термомодернізації: