Калейдоскоп досягнень

Популяризуючи власний приклад здорового способу життя серед дошкільнят, наш заклад отримав перемогу у фестивалі ранкової зарядки та рухових активностей «Рух заради здоров’я» ( вересень-жовтень 2021 р ). Вінницький обласний центр фізичного здоров’я населення відзначив наш заклад серед інших дошкільних закладів міських територіальних громад грамотою та цінними подарунками. Дякуємо! Радіємо перемозі! 

 

Перемога у змаганнях зі спортивних танців в рамках чемпіонату з різних видів спорту «Старти надій — 2021» серед вихованців ЗДО

Наказ ДО ВМР від 12.08.2021 №308

 

Переможці  міського конкурсу

«Кращий навчально-методичний посібник 2019» в рамках акції «Ярмарок фахових сподівань» загальноміського проекту «Ім’я в освіті міста»

Переможці  (ІІ місце)  міського конкурсу  « Кращий навчально-методичний посібник — 2019» у рамках акції  «Ярмарок фахових сподівань» загальноміського проекту «Ім’я в освіті міста»  в  номінації  «Навчально-методичний посібник» закладів дошкільної освіти.

Навчально-методичний посібник «Інтеграційний підхід до формування ключових компетентностей старшого дошкільника в контексті вимог Нової української школи» спрямований на пошук  методів і прийомів для ефективної підготовки старших дошкільників до навчання у школі.

Посібник містить серію дидактичних ігор, вправ та завдань по підготовці дітей до нової соціальної ролі, формуванню  емоційно позитивного ставлення до навчання, попередження труднощів в період адаптації дитини до шкільного навчання та подолання страхів перед шкільним життям. 

◊ ◊ ◊

Перемога в конкурсі «Чарівна квітка 2019»

      В рамках загальноміського фестивалю дитячої творчості «Чарівна квітка» хореографічний колектив, до складу якого входять талановиті вихованці старших груп №7 та №10 переміг з танцювальною композицією «Вечірка на бабусиному подвір’ї».

«Вечірка на бабусиному подвір’ї» це структурований жартівливий танок, що відзначається веселим характером, жвавим, стрімким темпом. Сплетіння комічних  влучних рухів, їх логічна послідовність у загальній композиції танцю створила своєрідний хореографічний малюнок.  Різнобарвними тематичними костюмами та акробатичними прийомами, які виконували вихованці старшої групи, дошкільники створили образ  свійських тварин, що веселяться на подвір’ї у бабусі — і тим самим злилися з жартівливою стихією, наповнювалися її силою.

◊ ◊ ◊

Педагогічний колектив закладу був нагороджений грамотою Департаменту освіти за зайняте І місце міського етапу обласного  конкурсу   «Колискова пісня»  в номінації «Виконання  української народної колискової пісні». Солістка, Хміль Ольга Валеріївна та колектив «Victoria» виконали Лемківську (літературна говірка південно-західного наріччя української мови)  колискову «У темну нічку»  в обробці Христини Соловій

◊ ◊ ◊

Педагогічний колектив закладу був відзначений грамотою Департаменту освіти за участь в конкурсі «Чарівна квітка — 2018». Вихованці старших  груп презентували у номінації «Хореографія» танцювальну композицію «Таємниці індіанського племені», у номінації «Вокал» пісенну композицію «Навіщо хлопцям кишені» (Сл. Ю. Ентіна. Муз. Д.Тухманова, переклад Н.Щербацької )

◊◊◊

Переможці Конкурсу проектів в рамках БП «Клуб Донорів» ФГ «Подільська громада» з проектом «Юним дошкільнятам про енергозбереження». Метою якого було сприяння відповідальному способу життя через малювання коміксів серед дошкільних закладів міста та батьківської громади

 По своїй суті проект є унікальним, адже його ідея – це  навчання практичним навичкам, розвиток у дітей енергоощадливих звичок і сталих моделей поведінки, що гуртує навколо себе все більше свідомих та відповідальних громадян – і дорослих, і дітей, які вже змінюють своє, життя держави і навіть планети на краще та надихають на це інших.  

 Комікс–путівник з економії в простій, цікавій доступній для маленьких дошкільнят формі,  розкриє маленькому вінничанину необхідність економного використання електрики, шляхи її надходження в дім та правила її енергозбереження.

Запропоновані дітям інтегровані завдання з казковим сюжетом та дидактичними вправами на основі коміксів дозволять засвоїти правила енергозаощадження, навчать бути дбайливим господарем своєї країни.

◊ ◊ ◊

ДАНИЛЬЧУК НАТАЛІЯ ОЛЕГІВНА — вихователь-методист та ХИМИЧ ТЕТЯНА АНДРІЇВНА, ЛАПА СВІТЛАНА ВАЛЕРІЇВНА -вихователі, переможці (ІІІ місце) міського конкурсу «Кращий навчально – методичний посібник -2018» у рамках акції «Ярмарок фахових сподівань» загальноміського проекту «Ім’я в освіті міста» в  номінації «Навчально-методичний посібник» закладів дошкільної освіти».

Матеріали навчально-методичного посібника «Сучасний соціальний медіапростір в дитячій освітній траєкторії» у доступній, інтегрованій формі пропонують педагогам систему освітньої роботи щодо  формування у дошкільників медіакомпетентності та медіакультури, вміння аналізувати, оцінювати і створювати комунікації в сучасних формах, а відтак реалізувати завдання Базового компонента дошкільної освіти.

   Реалізація освітньої системи «Дошкільнята у медіапросторі»  дає можливість виховати:

  • медіакультурного дошкільника, який спроможний перетворювати інформацію в знання;
  • медіакомпетентного члена сучасного соціуму, який має уявлення про основні типи мас-медіа (друковані, аудіовізуальні, аудіальні мас-медіа, інтернет ресурси);
  • медіакреативного дошкільника, який може обрати засоби та форми медіа для створення власного творчого продукту.

Систематизувавши палітру інтерактивних медіазанять , творчих ігор, ефективно застосовуючи  їх в освітньому процесі, дотримуючись методики проведення освітньої діяльності, педагог обгрунтовує, що медіапростір може бути одним із засобів ефективного розвитку дітей дошкільного віку.

◊ ◊ ◊

Вихователь ДНЗ №17 середньої групи №8  Сторожук О.О. прийняла  участь і визнана призером («Вихователь-Ерудит») ІІ туру міського конкурсу професійної майстерності «Вихователь року-2017», активно та результативно презентуючи власний досвід роботи на всіх етапах Конкурсу.

Так, 21.11.2017р. на базі комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад №6 Вінницької міської ради», в рамках ІІ туру міського конкурсу професійної майстерності «Вихователь року-2017»,  Сторожук Олена Олександрівна  провела майстер-клас «Я роблю це так…» за темою:

  • «Афлатунчика пізнай- новини економіки відкривай»

24.11.2017р. в рамках ІІ туру міського конкурсу професійної майстерності «Вихователь року-2017» проведено комп’ютерне тестування учасниць (виконання тестових завдань з теорії та методики виховання). Олена Олександрівна продемонструвала високий рівень педагогічної компетентності.

30.11-01.12.2017р. року – вихователі  провели навчальні заняття з дітьми. Відповідно до Положення про проведення Конкурсу, тему і вікову групу визначали самі конкурсанти. Місце проведення заняття визначалось жеребкуванням. Базові ДНЗ для проведення занять визначались оргкомітетом. Тож,

7 грудня 2017 року на базі комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад №73 Вінницької міської ради» в рамках ІІ туру міського конкурсу професійної майстерності «Вихователь року» учасниця провела презентацію-захист власного інноваційного професійного досвіду .
В ході презентації було розкрито актуальність проблеми та сучасність розробок, рекомендації щодо використання досвіду номінанта, основні методи та прийоми організації дитячого колективу в контексті реалізації визначеної педагогічної проблеми, доцільність використання педагогічного досвіду в роботі з дітьми. Запропоновані матеріали пройшли апробацію в дошкільних закладах.

   

◊ ◊ ◊

Переможці І міського етапу Всеукраїнського фестивалю-огляду кращого досвіду з організації просвіти батьків вихованців ДНЗ «Джерело батьківської любові»

Вихователі старшої групи №12 Гнибедюк Ольга Андріївна та  Майданська Людмила Анатолівна в травні 2017 року нагароджені грамотою Департаменту освіти за перемогу в І міському етапі Всеукраїнського фестивалю-огляду кращого досвіду з організації просвіти батьків вихованців ДНЗ «Джерело батьківської любові», представивши систему взаємодії з родинами вихованців  «Інноваційні підходи до взаємодії педагогів з батьками в контексті еколого-економічного виховання дошкільників»

   

◊ ◊ ◊

Перемога в конкурсі «Чарівна квітка- 2017»

Педагогічний колектив закладу  1 червня 2017 року був відзначений грамотою Департаменту освіти за перемогу в конкурсі «Чарівна квітка — 2017». Вихованці старших  груп отримали перемогу у номінації «Хореографія» з танцювальною композицією «Магія води»

 

◊ ◊ ◊

Переможці ІІ туру загальноміського конкурсу освітніх проектів у дошкільній освіті міста у номінації «Творчий проект»

Автори проекту: вихователі ДНЗ №17  Карпенко О.Г та Груба Л.Є. 

Карпенко Олена Григорівна (вихователь  групи №8 ) та Груба Лілія Євгеніївна (вихователь  групи №11 )  дошкільного навчального закладу №17  24.11. 2016 року  презентували освітній проект «Вулиці міста пізнавай, край рідний вивчай»  у номінації  «Творчий прект» загальноміського конкурсу освітніх проектів у дошкільній освіті міста.  За результатами ІІ туру нагороджені грамотами Департаменту освіти Вінницької міської ради за зайняте ІІ місце конкурсу.

Освітній проект  «Вулиці міста пізнавай, край рідний вивчай» спрямований на підвищення культурної компетентності педагогів, батьків, вихованців щодо походження оновлених назв вулиць рідного міста Вінниці як неодмінної умови формування національно-патріотичної свідомості громадян

%d1%80%d0%b8%d1%81%d1%83%d0%bd%d0%be%d0%ba7

1 2

◊ ◊ ◊

Переможці ІІ туру VIII Малих олімпійських ігор «Старти надій -2016» серед вихованців ДНЗ м Вінниці  зі спортивного танцю в номінації  «Художня гімнастика» 

Веретільна Єва — вихованка старшої групи №5 дошкільного навчального закладу №17 в жовтні 2016 року  майстерно виконала спортивну композицію  «Happy childhood»  в номінації «Художня гімнастика» і зайняла І місце в рамках VIII Малих олімпійських ігрор у показових виступах серед вихованців ДНЗ м.Вінниці

%d0%bd%d0%be%d0%b2%d1%8b%d0%b9-%d1%80%d0%b8%d1%81%d1%83%d0%bd%d0%be%d0%ba     OLYMPUS DIGITAL CAMERA

◊ ◊ ◊      

Переможці Всеукраїнського національного конкурсу серед педагогічної спільноти «Сталий розвиток-наш вибір»

IMG_8605

Програма розвитку ООН в Україні спільно з Міністерством освіти і науки України Проводили Всеукраїнський національний конкурс серед педагогів «Сталий розвиток — наш вибір»

Метою конкурсу було підвищення рівня обізнаності педагогів щодо положень Конвенції Ріо, стимулювання педагогів до розробки та узагальнення навчально-методичного матеріалу з питань освіти для сталого розвитку, що дозволяють популяризувати ці засади серед дітей та молоді України.

Відповідно до  положення конкурс проводився в ІІ етапи. За результатами І етапу були визначені кращі роботи педагогів з різних областей України, що стали результатом унікальної практики втіленя ідей сталого розвитку суспільства  у практику.

ІІ етап  — «Презентація досвіду» відбувся 12 квітня 2016 року на базі Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова у м.Києві, до якого було відібрано більше ста учасників з 23 областей України.

У номінації «Розробки навчальних програм спецкурсів, факультативів та навчальних блоків для різних вікових категорій учнів загальноосвітніх навчальних закладів, вихованців дошкільних та позашкільних навчальних закладів, зміст яких висвітлює основні позиції сталого розвитку» визначено 5 кращих  конкурсних робіт з різних регіонів України, серед яких Дошкільний навчальний заклад №17 Департаменту освіти  Вінницької міської ради отримав перемогу за авторську програму «Секрети економії для маленького патріота» вихователя-методиста Гукал Наталії Олегівни.

Переможці нагороджені дипломами та цінними призами.

HotLog