Калейдоскоп досягнень

Вихователь ДНЗ №17 середньої групи №8  Сторожук О.О. прийняла  участь і визнана призером («Вихователь-Ерудит») ІІ туру міського конкурсу професійної майстерності «Вихователь року-2017», активно та результативно презентуючи власний досвід роботи на всіх етапах Конкурсу.

Так, 21.11.2017р. на базі комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад №6 Вінницької міської ради», в рамках ІІ туру міського конкурсу професійної майстерності «Вихователь року-2017»,  Сторожук Олена Олександрівна  провела майстер-клас «Я роблю це так…» за темою:

  • «Афлатунчика пізнай- новини економіки відкривай»

24.11.2017р. в рамках ІІ туру міського конкурсу професійної майстерності «Вихователь року-2017» проведено комп’ютерне тестування учасниць (виконання тестових завдань з теорії та методики виховання). Олена Олександрівна продемонструвала високий рівень педагогічної компетентності.

30.11-01.12.2017р. року – вихователі  провели навчальні заняття з дітьми. Відповідно до Положення про проведення Конкурсу, тему і вікову групу визначали самі конкурсанти. Місце проведення заняття визначалось жеребкуванням. Базові ДНЗ для проведення занять визначались оргкомітетом. Тож,

7 грудня 2017 року на базі комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад №73 Вінницької міської ради» в рамках ІІ туру міського конкурсу професійної майстерності «Вихователь року» учасниця провела презентацію-захист власного інноваційного професійного досвіду .
В ході презентації було розкрито актуальність проблеми та сучасність розробок, рекомендації щодо використання досвіду номінанта, основні методи та прийоми організації дитячого колективу в контексті реалізації визначеної педагогічної проблеми, доцільність використання педагогічного досвіду в роботі з дітьми. Запропоновані матеріали пройшли апробацію в дошкільних закладах.

   

Переможці І міського етапу Всеукраїнського фестивалю-огляду кращого досвіду з організації просвіти батьків вихованців ДНЗ «Джерело батьківської любові»

Вихователі старшої групи №12 Гнибедюк Ольга Андріївна та  Майданська Людмила Анатолівна в травні 2017 року нагароджені грамотою Департаменту освіти за перемогу в І міському етапі Всеукраїнського фестивалю-огляду кращого досвіду з організації просвіти батьків вихованців ДНЗ «Джерело батьківської любові», представивши систему взаємодії з родинами вихованців  «Інноваційні підходи до взаємодії педагогів з батьками в контексті еколого-економічного виховання дошкільників»

   

Перемога в конкурсі «Чарівна квітка- 2017»

Педагогічний колектив закладу  1 червня 2017 року був відзначений грамотою Департаменту освіти за перемогу в конкурсі «Чарівна квітка — 2017». Вихованці старших  груп отримали перемогу у номінації «Хореографія» з танцювальною композицією «Магія води»

 

 

Переможці ІІ туру загальноміського конкурсу освітніх проектів у дошкільній освіті міста у номінації «Творчий проект»

Автори проекту: вихователі ДНЗ №17  Карпенко О.Г та Груба Л.Є. 

Карпенко Олена Григорівна (вихователь  групи №8 ) та Груба Лілія Євгеніївна (вихователь  групи №11 )  дошкільного навчального закладу №17  24.11. 2016 року  презентували освітній проект «Вулиці міста пізнавай, край рідний вивчай»  у номінації  «Творчий прект» загальноміського конкурсу освітніх проектів у дошкільній освіті міста.  За результатами ІІ туру нагороджені грамотами Департаменту освіти Вінницької міської ради за зайняте ІІ місце конкурсу.

Освітній проект  «Вулиці міста пізнавай, край рідний вивчай» спрямований на підвищення культурної компетентності педагогів, батьків, вихованців щодо походження оновлених назв вулиць рідного міста Вінниці як неодмінної умови формування національно-патріотичної свідомості громадян

%d1%80%d0%b8%d1%81%d1%83%d0%bd%d0%be%d0%ba7

1 2

Переможці ІІ туру VIII Малих олімпійських ігор «Старти надій -2016» серед вихованців ДНЗ м Вінниці  зі спортивного танцю в номінації  «Художня гімнастика» 

Веретільна Єва — вихованка старшої групи №5 дошкільного навчального закладу №17 в жовтні 2016 року  майстерно виконала спортивну композицію  «Happy childhood»  в номінації «Художня гімнастика» і зайняла І місце в рамках VIII Малих олімпійських ігрор у показових виступах серед вихованців ДНЗ м.Вінниці

%d0%bd%d0%be%d0%b2%d1%8b%d0%b9-%d1%80%d0%b8%d1%81%d1%83%d0%bd%d0%be%d0%ba     OLYMPUS DIGITAL CAMERA

        Переможці в номінації  «Художнє читання»  у загальноміському фестивалі дитячої творчості «Чарівна квітка- 2016»   

Вітковська Анастасія Володимирівна – вихованка старшої групи №8  дошкільного навчального закладу  №17  достатньо  володіє  мистецтвом відтворення в живому слові думок і почуттів, якими насичений художній твір і  переконана що, сила художнього твору — безмежна, адже викликає у дошкільнят відповідні настрої, почуття, думки та  розширює їхні знання про навколишній світ.

20160519132038

Свою перемогу в номінації  «Художнє читання»  у  з фестивалі дитячої творчості вона присвячує  дітям з особливими освітніми потребами, читаючи вірш Мар’яни Шіпош «Ангели з одним крилом». Цей твір написаний від імені мільйонів дітей, які проживають у всьому світі.

Настя впевнена, що необхідно об’єднати зусилля всього суспільства, щоб люди зрозуміли: діти з особливими потребами, такі ж діти, як і вони – зі своїми перемогами і поразками, з талантами, чеснотами і радощами. Вони живуть поруч з нами, потребують уваги і тактовності, піклування і поваги.

Переможці Всеукраїнського національного конкурсу серед педагогічної спільноти «Сталий розвиток-наш вибір»

IMG_8605

Програма розвитку ООН в Україні спільно з Міністерством освіти і науки України Проводили Всеукраїнський національний конкурс серед педагогів «Сталий розвиток — наш вибір»

Метою конкурсу було підвищення рівня обізнаності педагогів щодо положень Конвенції Ріо, стимулювання педагогів до розробки та узагальнення навчально-методичного матеріалу з питань освіти для сталого розвитку, що дозволяють популяризувати ці засади серед дітей та молоді України.

Відповідно до  положення конкурс проводився в ІІ етапи. За результатами І етапу були визначені кращі роботи педагогів з різних областей України, що стали результатом унікальної практики втіленя ідей сталого розвитку суспільства  у практику.

ІІ етап  — «Презентація досвіду» відбувся 12 квітня 2016 року на базі Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова у м.Києві, до якого було відібрано більше ста учасників з 23 областей України.

У номінації «Розробки навчальних програм спецкурсів, факультативів та навчальних блоків для різних вікових категорій учнів загальноосвітніх навчальних закладів, вихованців дошкільних та позашкільних навчальних закладів, зміст яких висвітлює основні позиції сталого розвитку» визначено 5 кращих  конкурсних робіт з різних регіонів України, серед яких Дошкільний навчальний заклад №17 Департаменту освіти  Вінницької міської ради отримав перемогу за авторську програму «Секрети економії для маленького патріота» вихователя-методиста Гукал Наталії Олегівни.

Переможці нагороджені дипломами та цінними призами.

Переможці Всеукраїнського конкурсу малюнку «Охорона праці очима дітей»

102_7571

Учасники соціального  проекту «Дитинство під знаком плюс»

18 серпня  2016 року Дошкільний навчальний заклад №17 прийняв участь у соціальному  проекті «Дитинство під знаком плюс»  ( ініціативі  «Безпечна гра власними руками» ) від компанії «Байєр» та отримав  можливість покращити дозвілля дітей власними силами та самокати для дошкільників. Батьки закладу з задоволенням відновлювали  вже існуючу інфраструктуру закладу –  малювати розмітку для безпечної їзди на самокатах у дитячому садку,отримавши  необхідні матеріали від організаторів проекту, а діти —   чудові самокати для дозвілля.

20160818114437 20160616110923   20160818121054  20160818120936

HotLog