Фотогалерея

10 жовтня в нашому закладі відбулось чудове свято  з батьками  «Ярмарок у нашій оселі, гучний та веселий». Спільними зусиллями педагогічного колективу та батьків було створено святковий настрій, отримано позитивні емоції, яскраві враження від дитячих виступів та творчої діяльності загалом. Свято сприяло ознайомленню дітей та дорослих з традиціями ярмаркування в Україні та народною творчістю.

             

Зимові  новорічні свята 2018 р.

         

 

На сьогодні, станом на 10 жовтня 2017 року вже завершено реконструкцію даху з утепленням будівлі загально площею 1480 м2 . Виконано робіт на 1500000 грн. за рахунок міського бюджету ВМР та благодійного фонду «Нема проблема» з Швеції.

Маємо сучасний, надійний, якісний термомодернізований дах нашої будівлі, який суттєво зменшить використання  енергоресурсів та забезпечить комфортний мікроклімат приміщень і належні санітарно-гігієнічні умови перебування дітей у садочку  шляхом зведення термомодернізованого  даху з  утепленням.  Створені безпечні умови для життя і здорового розвитку дітей у закладі.

Ми щиро вдячні міській владі, Департаменту освіти та партнерам зі Швеції, які відгукнулися та виділили кошти  на реконструкцію даху  ДНЗ №17.

 

Ознайомив дітей, батьків  з особливостями українського ярмарку,  розвинув  акторську майстерність, пам’ять, зв’язне мовлення; сприяв вихованню у підростаючого покоління поваги до звичаїв, традицій українського народу організований в ДНЗ №17 » Український веселий ярмарок» 5 жовтня 2017 р. 

Ярмарок для дошкільнят  завжди був очікуваною і бажаною подією. Адже це яскрава нагода проявити  свої таланти та здібності, весело провести з родиною час, а також придбати  солодощі, хатнього начиння  на свій смак. А скільки на ярмарку було гумору, жартів, співу, танців, змагань, різноманітних витівок… 

                  

Весело, чарівно та мрійливо пройшли  весняні свята в ДНЗ №17. Активна участь дошкільників у святах сприяла емоційно-позитивному сприйманню святкових подій, розвиткові позитивних рис і здібностей дітей засобами музичної діяльності, реалізувала запити і творчі здібності дошкільників, сприяла вихованню любові і поваги до найріднішої людини — мами, бажання їй допомагати і радувати. 

  

   

Казкові новорічні свята в  нашому садочку

    

Організація міського методичного обєднання музичних керівників на тему: «Музично -фольклорне  середовище як джерело формування культурно-національної  свідомості дошкільників», листопад 2016

SONY DSC

SONY DSC SONY DSC SONY DSC  SONY DSC  SONY DSC  SONY DSC

 

 

HotLog