Фотогалерея

Казкові новорічні свята в  нашому садочку

 

Відповідно до інформаційно-методичного вісника «Перспектива» на базі комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад №17 ВМР» проведено методичне об’єднання вихователів молодших груп на тему: «Еколого — природнича освіта молодших дошкільнят у поліфонії інноваційних підходів»

Методичне об’єднання було проведено з метою мотивації педагогів ЗДО міста на цілеспрямовану роботу щодо формування еколого-природничої компетентності дітей молодшого дошкільного віку, підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки, активізації творчого потенціалу педагогів.
Методист з дошкільної освіти Комунальної установи «Міський методичний кабінет» Сокиринська Н.Д. в своєму виступі зазначила, що дошкільна освіта в Україні нині інтенсивно розвивається, адже педагоги активно шукають освітні моделі, які б максимально сприяли реалізації визначених державними стандартами цілей. Головна серед них — забезпечення гармонійного розвитку особистості дитини, виховання ціннісного ставлення до природного й соціального довкілля, до самої себе, формування механізмів соціальної адаптації та творчої реалізації. 

  
Вихователь КЗ «ДНЗ №17 ВМР» Химич Т.А. презентувала впровадження методів О.Савенкова в освітній процес, які застосовує в своїй роботі з дітьми та провела заняття з дітьми молодшої групи «Екологічні парфуми для принцеси, яке поєднало у собі цікаві форми дослідницької роботи, знайшло емоційний відгук у маленьких дослідників, дістало схвальні відгуки учасників методичного об’єднання.

        

Іщенко Г.М., керівник методичного об’єднання вихователів молодших груп ЗДО міста, презентувала учасникам досвід роботи О.Савенкова «Занурення у світ природи крізь призму навчально-дослідницької діяльності дошкільнят» 

  

Вихователь-методист Данильчук Н.О. організувала методичну кухню «Екологічна освіта дошкільників на основі інтелектуальних карт: джерело радості і натхнення», під час якої педагоги створювали власні інтелектуальні карти на тему «Ой весела в нас зима!», творчо їх презентували, вправлялися у доборі методів та прийомів розвитку екологічної свідомості у дошкільнят.

         

Фестиваль родинних талантів «Ми дружимо з книгою» пройшов завзято в ЗДО №17. Талановиті, творчі, артистичні родини вихованців презентували уривки казок на сучасний лад.

10 жовтня в нашому закладі відбулось чудове свято  з батьками  «Ярмарок у нашій оселі, гучний та веселий». Спільними зусиллями педагогічного колективу та батьків було створено святковий настрій, отримано позитивні емоції, яскраві враження від дитячих виступів та творчої діяльності загалом. Свято сприяло ознайомленню дітей та дорослих з традиціями ярмаркування в Україні та народною творчістю.

             

Сяйвом сонця все залито,
В нас гостює справжнє літо,
Кольорове та яскраве,
Запашне, смішне, цікаве!
Мама літечку радіє,
Літо всіх маляток гріє,
Щоб росли вони здорові,
Наші «сонечка» чудові!

Запросила дошкільнят до веселої зустрічі з улюбленими героями — свинками Пеппою та Джорджем весела розвага, організована 01.06.2018 «В гостях у свинок Пеппи та Джорджа»,  викликала у дітей позитивні емоції, радість та сміх.

Занурила малят у казковий світ, розважила їх веселими іграми та танцями, викликала у дітей бажання співчувати та допомагати іншим розвага «Як малята-дошкільнята змогли принцесу врятувати!», організовану 11.06.2018 в ЗДО №17

   

Створило дітям веселу та радісну атмосферу розважальне квест-шоу «Подорож на казковому потязі», проведене 13.06.2018 на спортивному майданчику закладу. Герої квесту запропонували дітям вирушити на казковому уявному потязі у цікаву ігрову подорож та сприяли вихованню  почуття гумору.

  

Розвага «Пригоди у дощовій країні» , організована 15.06.2018, донесла дітям те, що дощик —  не страшний, з ним весело можна провести час.Створили дітям атмосферу радості, розвинули  активність, спритність і увагу  головні герої організованої діяльності.

 

20.06.2018  в садочку «Колосок» створене веселе літнє шоу «Свято панамок», під час якого організоване парад-показ панам. Батьки креативно підготувались до показу, створили інтелегентні, феєричні, казкові панами.

Запросила дітей до веселої літньої прогулянки, занурило у веселі ігри з казковими героями, навчило долати перешкоди, щоб досягнути мети чудова розвага «Подарунки літа», організована 22.06.2018 р. На завершення розваги малюки отримали чудові солодкі дарунки.

    

 

 

Весело, чарівно та мрійливо пройшли  весняні свята в ДНЗ №17. Активна участь дошкільників у святах сприяла емоційно-позитивному сприйманню святкових подій, розвиткові позитивних рис і здібностей дітей засобами музичної діяльності, реалізувала запити і творчі здібності дошкільників, сприяла вихованню любові і поваги до найріднішої людини — мами, бажання їй допомагати і радувати. 

  

   

Казкові новорічні свята в  нашому садочку

    

Організація міського методичного обєднання музичних керівників на тему: «Музично -фольклорне  середовище як джерело формування культурно-національної  свідомості дошкільників», листопад 2016

SONY DSC

SONY DSC SONY DSC SONY DSC  SONY DSC  SONY DSC  SONY DSC

16.03.2017 в ДНЗ організований майстер-клас для батьків  з виготовлення екологічно безпечних іграшок в рамках проекту ВЕГО «МАМА-86» «вільне від токсикантів довкілля для майбутніх поколінь в Україні» за підтримки Шведського товариства охорони природи  (SSNC). Батьки мали змогу ознайомитись з вимогами безпеки до іграшок в Україні та виготовити власну м’яку екологічно безпечну іграшку для своєї дитини.