Адміністрація

Завідуюча  — Сметанюк Інна Станіславівна

SONY DSC

Інна Станіславівна — це чудова завідуюча, людина з великим серцем, яке своїм теплом зігріває всіх, хто її оточує. 

Стаж педагогічної роботи — 16 років.

Отримала повну вищу дошкільну освіту за спеціальністю «Дошкільне виховання, дитяча психологія»

З 2000-2005 рр. працювала вихователем в дошкільному навчальному закладі №35 м. Вінниці.

З 2005-2006 рр. – вихователь-методист дошкільного навчального закладу №43 у м. Вінниці.

З 2006-2007рр. – вихователь-методист дошкільного навчального закладу №3 у м. Вінниці.

З 2007-2015рр. – методист з практичної психології та соціальної роботи Міського методичного кабінету Департаменту освіти Вінницької міської ради. За сумісництвом працювала практичним психологом у загальноосвітній школі №36 та дошкільних закладах №28, № 75 м. Вінниці.

У 2015 році очолила дошкільний навчальний заклад №17 «Колосок».

Є активним громадським діячем, засновником та головою Громадської організації «Крок назустріч».

Інна Станіславівна – відповідальний, сучасний керівник, яка щиро ділиться знаннями та досвідом із своїми колегами. В роботі дотримується демократичного стилю управління. Її керівні дії ґрунтуються на попередньому досвіді психологічної роботи та спрямовані на створення сприятливих умов для всіх учасників освітньо-виховної системи ДНЗ.

Спокійна, виважена, справедлива та цілеспрямована, яка постійно турбується про імідж дошкільного закладу. Твердо переконана, що особистий приклад та індтвідуальний підхід до кожного – є запорукою успішної роботи сформованого колективу.

Також Інна Станіславівна усвідомлює, що саме дошкільний заклад покликаний створити ту атмосферу затишку і комфорту, де діти можуть зростати здоровими та щасливими. Тому робить все можливе для процвітання маленької дитячої країни  ім’я  якій «Колосок».

Вихователь-методист  — Данильчук  Наталія Олегівна

SONY DSC

Працює в дошкільному навчальному закладі №17  з січня 2016 року.

Освіта — вища педагогічна, спеціаліст «вищої категорії», має педагогічне звання  «старший вихователь».

Завершила з відзнакою  Вінницьке педагогічне училище та здобула кваліфікацію вихователя дітей дошкільного віку з правом навчання іноземної мови в 2000 році. Закінчила у 2003 р. Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Г.Сковороди.

За фахом — викладач дошкільної педагогіки і психології, методист по дошкільному вихованню. Стаж роботи на посаді: 8 років, загальний педагогічний стаж — 15 років.

З 2000-2007 рр. працювала вихователем в дошкільному навчальному закладі №43 м. Вінниці.

З 2007-2016 рр. – вихователь-методист дошкільного навчального закладу №43  м. Вінниці.

З 2016 р. – вихователь-методист дошкільного навчального закладу №17  м. Вінниці.

Приймала активну участь в міських конкурсах, зокрема: у міському конкурсі «Кращий навчально-методичний посібник — 2008», «Кращий навчально-методичний посібник -2015», де здобула найвищі педагогічні нагороди і стала володарем «Подільської Вікторії-2008» та «Подільської Вікторії -2015» . За наслідками атестації педагогічних працівників 2015-2016 н.р. встановлено кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії», нагороджена грамотою Департаменту освіти Вінницької  міської ради.

Вміло керує роботою педагогічного колективу, спрямованої на підвищення фахової майстерності педагогів, на розвиток творчого потенціалу та креативності кожного вихователя.

HotLog