Наш колектив

Педагогічний колектив

Вихователь групи раннього віку №1                        Вихователь групи раннього віку №1                                    Вихователь старшої групи №2                                 Бакуліна Ірина В’ячеславівна                                           Красінська Лілія Юріївна                                                       Лапа Світлана Валеріївна   
                                                                                                           

Вихователь старшої  групи №2                               Вихователь  групи раннього віку №3                               Вихователь групи раннього віку №3                                  Химич Тетяна Андріївна                                                   Олійник Іванна Миколаївна                                              Савчук Тетяна Миколаївна  
SONY DSC                                              
                                                          
                   

Вихователь молодшої  групи №4                                   Вихователь молодшої  групи №4                                      Вихователь  молодшої групи №5                                          Осадча-Черпіта Валентина Миколаївна                                          Дяченко Наталія Іванівна                                                Яремчук Наталя Миколаївна  

                                                                                                    

 Вихователь  молодшої  групи №5                              Вихователь  старшої  групи №6                                         Вихователь старшої  групи №6                                               Головатюк Олена Анатоліївна                                       Мельник Наталя Петрівна                                               Ляховська   Валентина Миколаївна                                                                                            SONY DSC                                                    SONY DSC                                                                                                              

Вихователь середньої  групи №7                                      Вихователь середньої групи №7                                           Вихователь середньої групи №8                                         Снопова Галина Василівна                                             Кузьменко Оксана Валеріївна                                            Посна Валентина Анатоліївна   SONY DSC                                               SONY DSC                                                                                                                        

Вихователь середньої групи №8                                     Вихователь  групи раннього віку №9                               Вихователь групи раннього віку №9                           Сторожук Олена Олександррівна                                  Брянцева Ольга Вікторівна                                                      Козійчук Ірина Дем’янівна           SONY DSC                                                                                                  SONY DSC                                                                                                                      

Вихователь середньої групи №10                                 Вихователь середньої групи №10                                                    Вихователь старшої групи №11                             Пилипчук Юлія Юріївна                                                    Коваль Лариса Василівна                                                                  Груба Лілія Євгеніівна               LjDlXMEcyhM                                             ya_ukr                                           

 Вихователь  старшої  групи №11                          Вихователь  молодшої групи №12                                               Вихователь  молодшої групи №12                               Шевчук Майя Анатоліївна                                          Майданська Людмила Анатолівна                                                   Гнибедюк Ольга Андріївна          SONY DSC                                                                                                            Гнибедюк

Вихователь групи раннього віку №13                                     Вихователь групи раннього віку №13                                                                                                                               Павленко Катерина Ігорівна                                                     Грабик Юля Василівна                                                                                                                                                                                                                     

                                               Музичні керівники 

Щербацька Наталя Станіславівна                                                                                     Петрова Олена В’ячеславівна

SONY DSC SONY DSC

Помічники вихователів

 Помічник вихователя групи №1     Помічник вихователя групи №2       Помічник вихователя групи №3         Помічник вихователя групи №5                            Мельник Тетяна Дмитрівна                       Король Віта Петрівна                Горбонос Альона Леонідівна                 Мазуркевич Світлана Леонідівна

  SONY DSC                                   SONY DSC                                  

 

 Помічник вихователя групи №4    Помічник вихователя групи №6      Помічник вихователя групи №7        Помічник вихователя групи №13                              Рожук Ольга Антонівна               Зволейко Наталя Гнатівна                  Волощук Галина Миколаївна                  Заяц   Анастасія   Василівна

                   SONY DSC                SONY DSC                                                                                      

Помічник вихователя групи №9    Помічник вихователя групи №10      Помічник вихователя групи №11        Помічник вихователя групи №12                      Колесник Алла Федорівна            Мельник Наталя Василівна                  Мазур Світлана Федорівна                   Трохимець Тетяна Анатоліївна

                 SONY DSC                   SONY DSC                         

Помічник вихователя групи №8                                      Коридорні                                                                                                                                                                                                         Калина Марія Володимирівна                          Клименко Алла Михайлівна,   Матвійчук Олена Іванівна

                  

                                                                                                                                                                                                                   

                              Діловод                                                  Медсестри                                                 Пасечник Альона Генадіївна                                 Зініна Нінель Броніславівна       Кльоц Аліна МиколаївнаSONY DSC                    

  

Головний бухгалтер                          Бухгалтер                                      Завгосп      

Соколовська Наталя Борисівна                      Шпук Галина Степанівна                      Балинська Антоніна Герасимівна               SONY DSC                                            SONY DSC                      

 

 Комірник, кухарі та кухонні працівники

SONY DSC

 

Комірник — Зелік Анастасія Іванівна                                                                          Шеф-кухар — Соболєвська Наталя Іванівна                                                                                      Кухар — Заремба Альона Іванівна                                                                          Кухонний працівник — Бабій Вікторія Дмитрівна                                               Кухонний працівник — Гармідер Наталя Василівна

 

 

 

 Пралі та кастелянка                                                         Двірники

 Пралі: Мізерія Валентина Дмитрівна, Гаврилюк Оксана Михайлівна           Остапчук Любов Гаврилівна

 Кастелянка — Чорноус Людмила Феліксівна                                                    Києнко Віктор Миколайович

SONY DSC                          SONY DSC  

 

 

HotLog