Наш колектив

Педагогічний колектив

Вихователь групи раннього віку №1                        Вихователь групи раннього віку №1                                    Вихователь середньої  групи №2                                 Бакуліна Ірина В’ячеславівна                                           Грабик Юлія Василівна                                                       Лапа Світлана Валеріївна   
                                                                                                                                                                  

Вихователь середньої  групи №2                               Вихователь  групи раннього віку №3                               Вихователь групи раннього віку №3                                  Химич Тетяна Андріївна                                                   Олійник Іванна Миколаївна                                              Савчук Тетяна Миколаївна  
SONY DSC                                              
                                                          
                   

Вихователь старшої  групи №4                                   Вихователь старшої групи №4                                      Вихователь  старшої групи №5                  Матюха Альона  Андріївна                                                  Дяченко  Наталя Іванівна                                                Яремчук Наталя Миколаївна  

                                                                                                       

 Вихователь  старшої  групи №5                              Вихователь середньої  групи №6                                         Вихователь середньої  групи №6                    Волошиновська Інна Василівна                                       Мельник Наталя Петрівна                                               Ляховська   Валентина Миколаївна   SONY DSC                                                  SONY DSC                                                    SONY DSC                                                                                                              

Вихователь молодшої  групи №7                                      Вихователь молодшої групи №7                                           Вихователь молодшої групи №8                                         Снопова Галина Василівна                                             Кузьменко Оксана Валеріївна                                            Карпенко Олена Григорівна                                    SONY DSC                                               SONY DSC                                                SONY DSC                                                   

Вихователь молодшої групи №8                                     Вихователь  групи раннього віку №9                               Вихователь групи раннього віку №9                           Сторожук Олена Олександррівна                                Порохницька Олена Миколаївна                                           Козійчук Ірина Дем’янівна           SONY DSC                                               SONY DSC                                               SONY DSC                                                                                                                      

Вихователь молодшої групи №10                                 Вихователь молодшої групи №10                                                    Вихователь середньої  групи №11                             Пилипчук Юлія Юріївна                                                    Коваль Лариса Василівна                                                               Груба Лілія Євгенівна                LjDlXMEcyhM                                             ya_ukr                                       SONY DSC

 Вихователь середньої  групи №11                          Вихователь  старшої групи №12                                               Вихователь  старшої групи №12                               Шевчук Майя Анатоліївна                                          Майданська Людмила Анатолівна                                                   Гнибедюк Ольга Андріївна          SONY DSC                                                                                                            Гнибедюк

                                               Музичні керівники 

Щербацька Наталя Станіславівна                                                                                     Петрова Олена В’ячеславівна

SONY DSC SONY DSC

Помічники вихователів

 Помічник вихователя групи №1     Помічник вихователя групи №2       Помічник вихователя групи №3       Помічник вихователя групи №4                            Мелиник Тетяна Дмитрівна              Михайлівська Алла Вікторівна          Горбонос Альона Леонідівна             Ляшко Юля Володимирівна

  SONY DSC                  SONY DSC                 SONY DSC                   SONY DSC     

 

 Помічник вихователя групи №5    Помічник вихователя групи №6      Помічник вихователя групи №7      Помічник вихователя групи №8                              Пальчук Зофія Іванівна                      Зволейко Наталя Гнатівна                  Волощук Галина Миколаївна               Калина Марія Володимирівна

  SONY DSC                 SONY DSC                SONY DSC                   SONY DSC                                                               

Помічник вихователя групи №9    Помічник вихователя групи №10      Помічник вихователя групи №11      Помічник вихователя групи №12                      Щербацька Наталя Іванівна            Мельник Наталя Василівна                  Мазур Світлана Федорівна                  Майструк Ольга Василівна

SONY DSC                   SONY DSC                   SONY DSC                    SONY DSC

                                              Діловод                                             Медсестра                                                            Пасечник Альона Генадіївна                                           Собчук Наталя Миколаївна

                   SONY DSC                SONY DSC 

  

Головний бухгалтер           Бухгалтер                Завгосп                        Коридорна 

Соколовська Наталя Борисівна     Усата Ірина Василівна       Балинська Антоніна Герасимівна       Клюка Альона Василівна

  SONY DSC          SONY DSC        SONY DSC          SONY DSC                 

 

 Комірник, кухарі та кухонні працівники

SONY DSC

 

Комірник — Зелік Анастасія Іванівна                                                                          Шеф-кухар — Соболєвська Наталя Іванівна                                                           Кухар — Бадрак Людмила Олександрівна                                                       Кухар — Заремба Альона Іванівна                                                                          Кухонний працівник — Бабій Вікторія Дмитрівна                                               Кухонний працівник — Комарівська Руслана Сергіївна

 

 

 

                                 Пралі та кастелянка                                                         Двірник

                                  Пралі: Мізерія Валентина Дмитрівна, Гаврилюк Оксана Михайлівна                               Остапчук Любов Гаврилівна

                 Кастелянка — Чорноус Людмила Феліксівна

         SONY DSC                                                SONY DSC

 

 

HotLog