Category Archives: Без рубрики

02.09.2019 «Зустрічає дитсадок — маленьких діточок»

Початок осені та нового навчального року! Весело і завзято проведено  02.09.2019  свято  «Зустрічає дитсадок — маленьких діточок» в нашому садочку «Колосочку». Спортивні змагання, ігри на природі, жваві інтерактивні ігри, танці, музика. Всі залишилися задоволені та радісні, особливо діти раділи веселощам та  солодким гостинцям!!!

https://dnz17.edu.vn.ua/?p=2232

23 квітня 2019 року організовано відкритий перегляд інтегрованого заняття

23 квітня 2019 року в садочку організовано відкритий перегляд інтегрованого заняття «Промінчики міцного здоров’я», старша група №8, вихователь Сторожук Олена олександрівна.   Ефективно підібрані методичні прийоми в процесі організованого заняття сприяли  формуванню  пізнавальних здібностей дітей, виховали свідоме ставлення до свого здоров’я, навчили цінувати та дбати про нього. Розширили знання про те, що є корисним, а що…

https://dnz17.edu.vn.ua/?p=2188

 29 січня 2019 року проведено методичне об’єднання вихователів молодших груп «Еколого — природнича освіта молодших дошкільнят у поліфонії інноваційних підходів»

 29 січня 2019 року відповідно до інформаційно-методичного вісника «Перспектива» на базі комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад №17 ВМР» проведено методичне об’єднання вихователів молодших груп на тему: «Еколого — природнича освіта молодших дошкільнят у поліфонії інноваційних підходів» Методичне об’єднання було проведено з метою мотивації педагогів ЗДО міста на цілеспрямовану роботу щодо формування еколого-природничої компетентності дітей молодшого…

https://dnz17.edu.vn.ua/?p=2069

А до наших діток завітав з гостинцем Миколай….

До малят закладу дошкільної освіти №17  з радістю та гостинцями завітав святий Миколай. Вітаємо усіх зі святом!!

https://dnz17.edu.vn.ua/?p=1915

Шоу-телепередача «Ми -крутіше -всіх!»

6.12.2018 в КЗ «ДНЗ №17 ВМР»  презентовано досвід роботи вихователів Химич Т.А. та Лапи С.В. та вихователя-методиста Данильчук Н.О. у формі шоу-телепередачі «Ми- крутіше всіх» . Реалізація освітньої системи навчально-методичного посібника «Сучасний соціальний медіапростір в дитячій освітній траєкторії» , переможця  міського конкурсу «Кращий навчально-методичний посібник 2018», стимулювала та сформувала медіакультурну компетентність дошкільників.   

https://dnz17.edu.vn.ua/?p=1903

Весела та завзята піжамна вечірка ( 23.11.2018 )

Що може бути краще, ніж  зібратись усім разом з улюбленими друзями та вихователем на справжню піжамну вечіку, вдало повеселитись в своїх комфортних піжамах?  В дошкільному навчальному закладі №17 вихователі з дошкільнятами весело та енергійно організували піжамну вечірку 23.11.2018.  

https://dnz17.edu.vn.ua/?p=1862

Проведення відкритого перегляду заняття ( 21.11.2018 )

Вдало та ефективно проведено відкритий показ заняття «Засідання літературної студії на тему «Віршування» з дошкільниками старшої групи №8  вихователем   Посною В.А.

https://dnz17.edu.vn.ua/?p=1843

Вдало та завзято пройшов осінній ярмарок ( 10.10.2018)

 10 жовтня в нашому закладі відбулось чудове свято  з батьками  «Ярмарок у нашій оселі, гучний та веселий». Спільними зусиллями педагогічного колективу та батьків було створено святковий настрій, отримано позитивні емоції, яскраві враження від дитячих виступів та творчої діяльності загалом. Свято сприяло ознайомленню дітей та дорослих з традиціями ярмаркування в Україні та народною творчістю.

https://dnz17.edu.vn.ua/?p=1811

Нагородження Грамотою Виконавчого комітету Вінницької міської ради

Виконавчий комітет Вінницької міської ради нагородив Грамотою музичного керівника, Щербацьку Наталію Станіславівну, за вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління, сумлінну наполегливу працю, високу професійну майстерність та з нагоди відзначення Дня працівників освіти.     

https://dnz17.edu.vn.ua/?p=1832

Нагородження Грамотою з нагоди Дня дошкілля

З нагоди відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля, за сумлінну творчу працю, відповідальність, вагомий внесок у розвиток і вдосконалення роботи закладів дошкільної освіти   головний бухгалтер КЗ «ДНЗ №17 ВМР» Соколовська Наталія Борисівна  нагороджена Грамотою Депертаменту освіти Вінницької міської ради                                   

https://dnz17.edu.vn.ua/?p=1786

HotLog