Підвищення кваліфікації педагогів

Порядок підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників (затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 800)

Порядок підвищення кваліфікації КЗ «ДНЗ № 17 ВМР» 

Порядок визнання результатів підвищення кваліфікації педагогічних працівників КЗ «ДНЗ № 17 ВМР»

Перспективний план курсової підготовки педагогічних працівників КЗ «ДНЗ № 17 ВМР» на 2022-2026 р.р. 

Річний план курсової підготовки педагогічних працівників КЗ «ДНЗ № 17 ВМР» на 2023 рік

Пропозиція до орієнтовного річного плану та орієнтовний план курсової підготовки педагогічних працівників КЗ «ДНЗ № 17 ВМР» на 2024 рік

Методичний кейс щодо підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників 

Радимо прочитати статті:

Радимо послухати:

Вебінар про особливості та законодавство про підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників 

Радимо опрацювати та потренуватися:

На платформі Дія.Освіта всі охочі можуть безкоштовно опанувати нову професію

На платформі Дія.Освіта всі охочі незалежно від віку та рівня знань можуть безкоштовно опанувати нову професію. 

Цей проєкт є більш масштабним етапом платформи «Дія.Цифрова освіта», яка запрацювала у 2020 році та була спрямована на підвищення цифрової грамотності й навичок українців.

Дія.Освіта – це освітні серіали, що дозволять охочим познайомитися з новими кар’єрними можливостями та зробити перший крок до нової професії або зміни роботи.

Кожен може обрати персональну траєкторію навчання – і вивчати саме ті теми, які цікавлять найбільше. А для тих, хто ще не визначився з пріоритетами, доступний тест для пошуку професії. На основі відповідей користувача йому будуть запропоновані рекомендації щодо навчання та перелік актуальних вакансій.

Тематика освітніх серіалів надзвичайно широка: від дата-аналітика до баристи, від таргетолога до пекаря, від тестувальника програмного забезпечення до пакувальника. Пріоритет – на професіях, що мають попит на ринку праці. Також на платформі можна переглядати освітні серіали з цифрової грамотності чи кібербезпеки. Абсолютно всі вони є безоплатними та доступні всім охочим.

Після успішного завершення навчання кожен отримує сертифікат, який можна додавати у своє резюме.

Особливістю навчання у Дія.Освіта є сучасний формат едьютейнмент – поєднання розваг і навчання, а також мікронавчання з обов’язковими стоп-уроками. Замість класичних онлайн-курсів – освітні серіали, замість рівнів – сезони, замість уроків – серії.

Під час навчання використовуються принципи серіальності: є діалог, гумор, залучення глядачів, імпровізація. Завдяки цьому ті, хто починають навчання, проходять його повністю, здають фінальне тестування та отримують сертифікати.

Окрім формату освітніх серіалів у форматі едьютейнмент та мікронавчання, на Дія.Освіта також доступні профорієнтаційні тести, подкасти, вебінари, гайди.

Ознайомитися з платформою Дія.Освіта можна за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/.