Проведення інформаційного марафону «Дбаємо про фізичне здоров’я та психологічний імунітет»

З 6  по 10 лютого 2023 року в КЗ «ДНЗ №17 ВМР» вдало проведено інформаційний марафон «Дбаємо про фізичне здоров’я та психологічний імунітет»
Мета інформаційний марафону:  збереження фізичного й емоційного здоров’я дітей  під час воєнного стану в Україні, окремі обставини якого  можуть призводити до зменшення фізичної активності, зниження інтенсивності соціальних зв’язків і контактів, збільшення стресових ситуацій та емоційної напруги, задля утвердження принципів здорового способу життя, поширення інформації про методи боротьби зі стресовими ситуаціями. Тож 07.02.2023 дошкільнята мали змогу ознайомитися з основними правилами збереження власного здоров’я під час перегляду лялькової вистави «Історія маленького Зайченяти».

В рамках інформаційного марафону на малят чекало чимало розваг та забав, фізкультурно-валеологічних занять, психологічних розвантажень та релаксаційних розминок.

А забави у нашому садочку №17 проходять дуже весело, особливо взимку, коли випало вдосталь сніжку❄️❄️❄️, морозець пощипує щічки і все навколо сяє сріблом під сонячними променями.
Ось і сьогодні, наші вихователі перетворили зимову прогулянку на справжні веселощі. Посмішки на дитячих обличчях і веселий сміх заряджали позитивними емоціями всіх навколо😄. Пропонуємо переглянути, як же розважалась наша дітвора.