Мистецтво розпису! В тобі, мистецтво,- у малій картині,
що більша за увесь безмежний цвіт! В тобі, історія країни!
Проведення інтерактивного воркшопу для педагогів «Барвисте диво українського народного розпису» (21.03.2023) сприяв підвищенню компетентності педагогів щодо використання засобів народної творчості як основи для формування у дітей відчуття приналежності до своєї країни. Педагоги мали нагоду ознайомитися з особливостями використання дитячої народної іграшки в освітньому процесі та елементами Опішнянськогог розпису, а також змайструвати власного півника, прикрасити декоративними візерунками українського народного декоративно-вжиткового мистецтва.
![](http://dnz17.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2016/04/photo_2023-03-21_14-09-53-300x225.jpg)
![](http://dnz17.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2016/04/photo_2023-03-21_14-09-28-300x225.jpg)
![](http://dnz17.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2016/04/photo_2023-03-21_13-51-06-300x225.jpg)
![](http://dnz17.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2016/04/photo_2023-03-21_13-51-06-2-300x225.jpg)
![](http://dnz17.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2016/04/photo_2023-03-21_13-51-04-300x225.jpg)
![](http://dnz17.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2016/04/photo_2023-03-21_13-51-03-300x225.jpg)
![](http://dnz17.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-21_14-28-33-300x225.jpg)
![](http://dnz17.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-21_14-28-42-300x225.jpg)