13.09.22 у нашому закладі
Представник ДСНС Олександр Хмеляр провів навчання з вихованцями про безпеку в навколишньому та дії під час надзвичайних сутуацій, продемонструвавши дітям цікаві та повчальні мультфільми.
![](http://dnz17.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2022/09/изображение_viber_2022-09-14_17-54-35-888-300x225.jpg)
![](http://dnz17.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2022/09/изображение_viber_2022-09-14_17-54-37-226-300x225.jpg)
13.09.22 у нашому закладі
Представник ДСНС Олександр Хмеляр провів навчання з вихованцями про безпеку в навколишньому та дії під час надзвичайних сутуацій, продемонструвавши дітям цікаві та повчальні мультфільми.