Проведення Місячника цивільного захисту

З метою удосконалення організації та практичної роботи з питань безпеки дитини в дошкільному навчальному закладі, свідомого та дбайливого ставлення дітей до свого здоров’я, усвідомлення необхідності виявлення навичок дотримання правил поведінки у підростаючого покоління світоглядних та етичних основ здорового способу життя, відповідно до плану спільних заходів та плану спільних заходів навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області та департаменту освіти Вінницької міської ради в дошкільному закладі було проведено Місячник Цивільного захисту  у період з 17.09.2022  по 17.10.2022 року.

З метою  формування у дітей навиків діяти правильно в надзвичайних ситуаціях, свідомо підходити до питань особистої безпеки були проведені тематичні заняття, ігри пізнавального характеру, сюжетно-рольові ігри, бесіди, розгляд ілюстрацій та квест-ігри та театралізації.