Увага! З 1 липня 2022 року наш заклад відновлює свою роботу

Відповідно до наказу Департаменту освіти Вінницької міської ради «Про роботу чергових закладів дошкільної освіти ВМТГ в  умовах воєнного стану» КЗ «ДНЗ №17 ВМР» забезпечить надання освітніх послуг відповідно до вимог Державного стандарту дошкільної освіти, програм та рекомендацій МОН України. Забезпечить дотримання протиепідемічних вимог під час карантину (COVID-19).  У разі загрози виникнення  надзвичайних ситуацій зобов’язуємося  негайно інформувати усіх учасників освітнього процесу, Департамент освіти, відповідні силові та  охоронні структури.

З 01.07.2022р.  КЗ «ДНЗ №17 ВМР» розпочинає свою роботу, як  черговий садок, що  функціонує в  умовах воєнного стану, не в повній мірі, а  лише  в першу чергу для  дітей мікрорайону, чиї батьки працюють  та для дітей внутрішньо-переміщених осіб.

Кількість місць для перебування  дітей у закладі обмежується наявним  місцем у тимчасовому укритті (підвал Вінницького ліцею №20),  яке ми будемо використовувати  підчас сигналу «повітряної тривоги». Під час  повітряної тривоги діти обов’язково перебувають в  укритті.

Режим роботи закладу: 07:30- 19:30 год.

Батьки мають надати оригінали довідок з місця роботи обох батьків.

Батьки зобов’язані:

• вчасно приводити дитину до закладу дошкільної освіти;
  • своєчасно вносити плату за харчування дитини в закладі до 20 числа  поточного місяця;
  • своєчасно повідомляти педагогів про можливість відсутності або хворобу дитини;
  • не доручати неповнолітнім особам приводити та забирати дитину із закладу.